TworzymyGłos Regionu

Nie pal

Ważny jest zdrowy styl życia

Sobota, 23 listopada 2019 o 22:54, autor: 0 615
Nie pal

Zdrowie jest najważniejszym wyznacznikiem jakości naszego życia. Jego jakość w głównej mierze zależy od nas samych, od stylu naszego życia. Zdrowy styl życia to wybór właściwych zachowań spośród możliwości, jakie dostępne są człowiekowi. Jednym z bardziej niekorzystnych dla zdrowia elementem stylu życia jest palenie tytoniu.

Mając na względzie troskę o zdrowie, młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze wzięła udział w jednej z najpopularniejszych w Polsce akcji promujących zdrowy styl życia, wolny od dymu tytoniowego w Światowym Dniu Rzucania Palenia Tytoniu, która przypada w dniu 21 listopada.

Chcąc dążyć do życia w świecie wolnym od dymu tytoniowego uczniowie klas: IA4, IB4, IA3, IB3, IC3, IIB i IIC stworzyli hasła upowszechniające modę na niepalenie, przedstawiające zyski płynące z niepalenia a także negatywnego wpływu biernego i czynnego palenia papierosów na zdrowie człowieka.

Komisja w składzie: Mirosław Wesołowski – wicedyrektor szkoły, Edyta Bretsznajder i Alina Borzym oraz uczniowie: Amelia Czech, Kacper Hryń i Jakub Skiba wyłonili zwycięzców: I miejsce – klasa IA4, II miejsce – klasa IB3 i III miejsce – klasa IB4.
Na zwycięzców czekają nagrody przyznane przez dyrektora szkoły Magdalenę Mielczarek.

(Powiat Górowski)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.