TworzymyGłos Regionu

Nieletni wpadł z narkotykami

Wtorek, 23 czerwca 2020 o 13:18, autor: 0 1558
Nieletni wpadł z narkotykami

Za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych odpowie przed sądem rodzinnym nieletni zatrzymany przez górowskich policjantów. Został zatrzymany prawie 10 gramami narkotyków. Sprawa znajduje się już w sądzie.

W środę, 17 czerwca, tuż przed godziną 22.00 górowscy policjanci podczas pełnienia służby patrolowej na ulicy Zielonej w Górze zatrzymali 16- latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze ujawnili przy nieletnim kilkadziesiąt porcji marihuany i woreczek z pochodną metamfetaminy.
Górowianin zachowywał się nerwowo co wzbudziło szczególną uwagę mundurowych, którzy w trakcie kontroli ujawnili przy nim woreczek z białymi kryształkami. W toku dalszych czynności nieletni z bielizny wyciągnął kolejne narkotyki. Został zatrzymany i przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka w Legnicy.
Obecnie przeciwko 16-latkowi prowadzone jest postępowanie o nielegalne posiadanie narkotyków. Za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

tekst: KPP Góra

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.