TworzymyGłos Regionu

Nowe auto dla strażaków ochotników z Chróściny

Czwartek, 18 kwietnia 2019 o 10:05, autor: 1 290
Nowe auto dla strażaków ochotników z Chróściny

15 kwietnia odbyło się uroczyste przekazanie samochodu ratowniczego dla OSP w Chróścinie. Przedstawicielka Burmistrz Góry Katarzyna Sadowska podziękowała burmistrzowi Przemkowa Jerzemu Szczupakowi za ten dar. W uroczystości uczestniczyli też prezes OSP Chróścina i naczelnik OSP oraz komendant Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Górze.

Burmistrz Przemkowa Jerzy Szczupak przekazał - 15 kwietnia tego roku - dla OSP w Chróścinie średni samochód ratowniczo-gaśniczy GCBA Jelcz 004. Do tej pory służył on w OSP Przemków.

W uroczystości przekazania pojazdu w Chróścinie uczestniczyli:

prezes OSP Chróścina Robert Maksymczuk, naczelnik OSP Jarosław Smugowski, komendant Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Górze Andrzej Wałęga i kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej Katarzyna Sadowska.

W imieniu Burmistrz Góry Katarzyna Sadowska podziękowała burmistrzowi Przemkowa za okazaną przyjacielską pomoc OSP w Chróścinie. Samochód jest w dobrym stanie, bez wątpienia posłuży strażakom jeszcze wiele lat.

(pm / foto: gora.com.pl)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Kondoliery Hipokryzmu
18.04.2019 10:36

Nowy ? Powinno sie napisac : Przechodzony ale w dobrym stanie.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.