TworzymyGłos Regionu

Nowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji

Piątek, 10 maja 2019 o 12:49, aktualizacja Wtorek, 02 lipca 2019 o 12:00, autor: 2 629
Nowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji

W Komendzie Powiatowej Policji w Górze 6 maja miała miejsce uroczystość powołania podkom. Daniela Panka na I Zastępcę KPP w Górze. W zbiórce uczestniczył m.in. vice Starosta Górowski Grzegorz Kordiak.

Zbiórka rozpoczęła się o godz. 11 w sali odpraw w górowskiej komendzie gdzie na I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Górze powołano podkom. Daniela Panka. W uroczystości, oprócz pracowników cywilnych, policjantów i kadry kierowniczej jednostki, wziął udział vice Starosta Grzegorz Kordiak.

Podkom. Panek złożył meldunek podinsp. Jackowi Gregorowi - Komendantowi Powiatowemu Policji w Górze, po wcześniejszym odczytaniu rozkazu.

(foto: gora.policja.gov.pl)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Stanisław A. R. (SARt)
10.05.2019 18:50

I co? Coś się zmieni? Od lat nie widziałem w Górze pieszego patrolu policyjnego. Czasem widuję przemykający radiowóz, jakby ze wstydem, szybko i bezszelestnie. Bez zainteresowania otoczeniem. Jeżeli są w nim jacyś policjanci (może to pojazd autonomiczny), to nie widzą samochodów zaparkowanych na skrzyżowaniach, chodnikach, trawnikach, szalejących wąskimi chodnikami rowerzystów, pieszych chodzących jak "święte krowy" i wchodzących na przejścia bez wahania jak by byli niezniszczalni... I można by tak długo. Co w tej materii się zmieni jakaś uroczystostość?

avatar
~kkf
12.05.2019 10:53

Komentarz zgodny ze stanem faktycznym. Może to się zmieni ??? Oby.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.