TworzymyGłos Regionu

Odbiór końcowy chodnika w Jastrzębiej

Piątek, 26 czerwca 2020 o 13:35, aktualizacja Piątek, 26 czerwca 2020 o 13:46, autor: 0 254
Odbiór końcowy chodnika w Jastrzębiej

Dokonano odbioru końcowego zadania inwestycyjnego „Poprawa stanu nawierzchni chodnika w pasie drogi wojewódzkiej nr 324 w m. Jastrzębia etap II”. W ramach zadania powstał chodnik o długości 768,5 m i szerokości ok 1,5 m. Wykonawcą zadania była górowska firma Drogtranz Sp. z o.o.

Zadanie realizowane jest we współpracy z DSDiK we Wrocławiu. Gmina Góra jest inwestorem zastępczym dla DSDiK  na mocy porozumienia o powierzeniu zadania do realizacji (pomoc rzeczowa dla Województwa Dolnośląskiego w wysokości 292 000 zł).

W minionym roku zrealizowano pierwszy odcinek chodnika w Jastrzębiej. W roku bieżącym następuje kontynuacja zadania, dzięki któremu miejscowość Jastrzębia poprzez nowo wybudowany chodnik połączył się ze ścieżką rowerowo-pieszą z Góry, co w znaczny sposób poprawi bezpieczeństwo zwłaszcza pieszych i rowerzystów.

tekst/foto: gora.com.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.