TworzymyGłos Regionu

Okradli firmę po pieniądze na alkohol

Środa, 13 lutego 2019 o 16:26, autor: 0 465
Okradli firmę po pieniądze na alkohol

Dwaj mieszkańcy Góry włamali się do swojego zakładu pracy i ukradli pieniądze, które następnie szybko wydali. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Sytuacja miała miejsce 11 lutego tego roku, kiedy to dwóch mężczyzn z Góry podjęło decyzję by okraść swojego pracodawcę.

- 11 lutego br. dwaj pracownicy 32- latek wraz z 23- letnim mieszkańcem Góry korzystając z oryginalnych kluczy weszli na teren zakładu. Do pomieszczenia biurowego dostali się wyłamując ściankę z płyty gipsowo-kartonowej. Jak ustalili policjanci, mężczyźni przeszukując pomieszczenie znaleźli kopertę z pieniędzmi w kwocie około 2 tysięcy złotych. Pieniądze zabrali i wydali głównie na alkohol i inne artykuły spożywcze – relacjonuje sierż. Paulina Wiśniewska z Komendy Powiatowej Policji w Górze.

Jak można się domyślać mężczyźni pracy w tym zakładzie już nie znajdą, ale w najbliższym czasie grozi im wizyta w zakładzie karnym. Za kradzież z włamaniem sąd może wymierzyć im karę nawet 10 lat pozbawienia wolności.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaGóraAreszt za posiadanie i udzielanie narkotyków
22.05.20190 202
Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić, kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym przez górowskich policjantów za posiadanie i udzielanie znacznych ilości narkotyków. Decyzją ...
nazwa

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.