TworzymyGłos Regionu

Piosenki Anny German w wykonaniu laureatki międzynarodowego festiwalu

Poniedziałek, 09 września 2019 o 10:47, aktualizacja Wtorek, 17 września 2019 o 14:09, autor: 0 418
Piosenki Anny German w wykonaniu laureatki międzynarodowego festiwalu

Katarzyna Zawada pięknie wykonała piosenki Anny German. Koncert "Śpiewająca Eurydyka" odbył się 7 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechlowie. Honorowym patronatem objął imprezę poseł Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki. oprócz zaproszonych gości, piosenek słuchało wielu mieszkańców.

Katarzyna Zawada zaśpiewała wiele piosenek Anny German, która nadal jest w pamięci Polaków. Artystka wykonała piosenki w języku polskim, włoskim i rosyjskim. Publiczność zgromadzona w sali GOK długo oklaskiwała Zawadę. Nie obyło się bez kilku bisów. Warto dodać, że Katarzyna Zawada zdobyła I miejsce na II Międzynarodowym Festiwalu Piosenki - Anna German. Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu, jest też pianistką.

W koncercie uczestniczyli Irena Krzyszkiewicz - burmistrz Góry z zastępcą, Izabela Baranowska - naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu UMIG, Kazimierz Bogucki - starosta górowski i Przemysław Czarnecki - poseł na Sejm RP, syn posła Ryszarda Czarneckiego.

(Foto: UMIG Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.