TworzymyGłos Regionu

Podczas upałów mądrze korzystajmy z wody

Wtorek, 11 czerwca 2019 o 13:06, aktualizacja Wtorek, 11 czerwca 2019 o 14:19, autor: 3 872
Podczas upałów mądrze korzystajmy z wody

Prezes Zarządu TEKOM Sp. z o. o. w Górze, wystosował apel do mieszkańców gminy o racjonalnym korzystaniu z wody. Fala upałów nie przemija, trwa susza i zwiększyło się zapotrzebowanie na wodę dostarczaną z sieci wodociągowej.  

Intensywny pobór wody wynika z m.in. podlewania trawników i ogródków, spłukiwania chodników czy mycia samochodów. Powoduje to spadki ciśnienia wody w sieci rozdzielczej i u odbiorców.

Prezes Adam Ćwian apeluje o racjonalne korzystanie z wody. Należy ograniczyć jej zużycie do celów sanitarnych i spożywczych. Szanujmy wodę w okresie upałów i suszy.

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Ryszard.
12.06.2019 08:37

Jakie inwestycje były przeprowadzone przez ostatnie 30 lat ? żadne !!!! tylko co roczne podwyżki za wodę i ścieki.

avatar
~Gorowianin
12.06.2019 11:03

Zwiększyc cisnienie i problem z głowy.... No tak ale jak, jak się nie ma odpowiedniej infrastruktury kanalizacyjnej...???

avatar
~górowianin
12.06.2019 23:21

Bredzicie o mądrym korzystaniu z wody. 11.06.2019 godzina 14 upał jak ta lala a pan ze służb pracujących nad renowacją rynku stoi sobie i pełną parą leje wode płucząc nadmiar piachu do kratki kanalizacyjnej a wieczorem brak wody. W dodatku podnieśli opłaty za wodę i ścieki. Po reportażu TVN24 nagle woda i ciśnienie znalazło się. Istne cuda dzieją się. Wymienić fałszywą kłamliwą władzę i rozliczyć niech płacą z własnych kieszeni.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.