TworzymyGłos Regionu

Pokusił się na sprzęt o wartości 15 tys. złotych

Czwartek, 20 grudnia 2018 o 10:10, aktualizacja Wtorek, 15 stycznia 2019 o 15:44, autor: 0 768
Pokusił się na sprzęt o wartości 15 tys. złotych

Górowscy policjanci zatrzymali sprawcę dwukrotnego włamania do hurtowni elektrycznej w Górze. Okazało się, że na sprzęt pokusił się 31-letni mieszkaniec gminy Góra.

Włamania do jednej z hurtowni elektrycznych na terenie Góry miały miejsce na początku tego miesiąca. Do zatrzymania doszło po dwóch tygodniach.

- Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Górze ustalili, a następnie zatrzymali podejrzanego o dwukrotne włamanie do hurtowni elektrycznej na terenie Góry. Włamania miały miejsce na początku grudnia br. Łupem sprawcy padły wówczas kable elektryczne, przedłużacze, żarówki oraz elektronarzędzia. Łączna suma poniesionych strat wyniosła ponad 15 tysięcy złotych – informuje podkom. Agnieszka Połczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Górze. - Sprawcą okazał się 31-letni mieszkaniec gminy Góra. Został osadzony w policyjnym areszcie i usłyszał zarzuty popełnionych przestępstw. Teraz odpowie  przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

(olek/foto: KPP Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.