TworzymyGłos Regionu

Policjanci zatrzymali 9 osób poszukiwanych

Środa, 24 czerwca 2020 o 11:11, autor: 0 1246
Policjanci zatrzymali 9 osób poszukiwanych

Podczas minionego weekendu, policjanci zatrzymali 9 osób poszukiwanych. Wszyscy to mieszkańcy powiatu górowskiego poszukiwani do odbycia kary w zakładzie karnym albo w celu ustalenia miejsca pobytu.  

Poszukiwani aby uniknąć zasądzonej kary często ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Mimo to i tak zostali zatrzymani przez policjantów z Góry. Część z nich na długie miesiące, a nawet lata trafiła do zakładu karnego.

Policjanci z górowskiej komendy prowadzą systematycznie działania pod kątem ujawniania osób poszukiwanych. Mobilizują wtedy siły, by na podstawie posiadanych informacji sprawdzać miejsca, w których według ich wiedzy przebywają osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

Jeden z zatrzymanych miał już spakowaną walizkę i sam zgłosił się do komendy. Oświadczył, iż wiedział, że w każdej chwili może dojść do jego zatrzymania i chciał „już mieć odsiadkę z głowy”.

tekst: KPP Góra.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.