TworzymyGłos Regionu

Posiadał kilkanaście porcji pochodnej amfetaminy i krzew marihuany

Środa, 24 czerwca 2020 o 11:18, autor: 0 1449
Posiadał kilkanaście porcji pochodnej amfetaminy i krzew marihuany

Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie, który w miejscu zamieszkania posiadał kilkanaście porcji pochodnej amfetaminy i krzew marihuany. Posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest prawnie zabronione, dlatego niebawem odpowie za to przed sądem.

Górowscy policjanci w wyniku prowadzonych czynności ustalili, że jeden z mieszkańców Góry posiada w mieszkaniu narkotyki. 19 czerwca 2020 roku w wyniku przeszukania mieszkania 32-letniego górowianina ujawnili w nim kilka woreczków z zawartością białych kryształków oraz zasadzony w donicy krzew konopi indyjskiej.  Przeprowadzone badanie testerem wykazało, że w woreczkach znajduje się pochodna amfetaminy natomiast zasadzony krzew to marihuana.
Mężczyzna znany jest górowskim policjantom. Odpowiadał już za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, następnie usłyszał już zarzut popełnienia przestępstw.
Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za nielegalne posiadanie substancji psychotropowych grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kto wbrew przepisom ustawy uprawia konopie indyjskie również podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

tekst: KPP Góra

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.