TworzymyGłos Regionu

Poszukiwani chętni do gry na bębnach afrykańskich

Wtorek, 09 kwietnia 2019 o 13:52, aktualizacja Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 o 11:51, autor: 0 547
Poszukiwani chętni do gry na bębnach afrykańskich

Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Górze zaprasza na warsztaty z gry na bębnach afrykańskich, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechlowie. Spotkanie te zacznie się w sobotę 27 kwietnia  i będzie trwało od 16 do 18.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Niechlowie 27 kwietnia od 16:00 do 18:00 odbędą się warsztaty gry na afrykańskich bębnach. Zajęcia będą prowadzone przez Łukasza Maja, muzyka z wieloletnim doświadczeniem, który uczył się m.in. od: Adama Bilorou Dembele i Pavla Novak.

Z wielkim sercem uczy gry na djembe. Gra na instrumencie jest dla niego podróżą, na którą każdy z nas może zareagować indywidualnie lub wspólnie z przyjaciółmi.

Dorota Izdebska, pod nr tel.: 888 036 161, przyjmuje zapisy zainteresowanych osób do 25 kwietnia tego roku. Ilość miejsc jest ograniczona a koszt warsztatów to 80 zł.

(tekst: pm / źródło: pcdn.edu.pl / foto: niechlow.naszgok.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.