TworzymyGłos Regionu

Praca na Ciebie czeka

Środa, 05 czerwca 2019 o 12:26, autor: 1 518
Praca na Ciebie czeka

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji - Wąsosz Sp. z o. o. ogłosiło konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Wodociągów i Kanalizacji. Jeśli posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych, współpracowałeś z jednostkami samorządowymi oraz posiadasz umiejętności interpersonalne - odpowiedz na ogłoszenie.

Wymagane dokumenty (m.in. CV, list motywacyjny, świadectwa pracy, zaświadczenia i oświadczenia) należy złożyć osobiście w siedzibie zarządu PWiK - Wąsosz Sp. z o. o., przy ul Rzemieślniczej 16, lub przesłać pocztą w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji - Wąsosz Sp. z o. o.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 czerwca, do godz. 15:00. Kandydaci, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu konkursu, będą powiadomieni  telefoniczne lub pocztą elektroniczną co najmniej 3 dni przed jej terminem.

Więcej informacji dostępnych na stronie Urzędu Miejskiego Wąsosza pod linkiem:
https://www.wasosz.eu/index.php/dla-mieszkancow/zycie-codzienne/praca/1515-konkurs-na-stanowisko-prezesa-zarzadu

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~obserwator
04.07.2019 08:32

po co składać jak już wiadomo kto wejdzie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.