TworzymyGłos Regionu

Przegląd Piosenki Religijnej

- udział dzieci z SOSW Wąsosz

Piątek, 29 listopada 2019 o 12:04, autor: 0 629
Przegląd Piosenki Religijnej

20 listopada uczniowie SOSW Wąsosz uczestniczyli w Przeglądzie Piosenki Religijnej. Muzyczną ucztę zorganizował SOSW Dzierżoniów. Celem przeglądu było rozbudzenie twórcze niepełnosprawnych intelektualnie dzieci i młodzieży. Mogli zaprezentować swoje talenty i zdolności publiczności.

Przegląd odbywał się w dwóch kategoriach: prezentacji indywidualnych i zespołowych. Umiejętności wokalne pokazała Aleksandra Galicka w utworze "Będę tańczył przed Twoim tronem". W kategorii zespołowej wystąpił kwartet: Vanessa Giżycka, Bartosz Hecman, Kacper Kaim, Jan Hływa. Młodzi artyści wykonali utwór Arki Noego "Zabierzesz mnie na drugi brzeg". Po występach przygotowano dla uczestników zdrowy poczęstunek. 

W warsztatach plastycznych uczestnicy mogli pokolorować ekologiczną torbę na zakupy. Wszyscy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze.

Podopieczni SOSW Wąsosz otrzymali podziękowania za wspaniały występ o dodatkową torbę słodkości. Zapewnili, że wystąpią w kolejnej edycji przeglądu.

(Foto: Powiat Górowski)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.