TworzymyGłos Regionu

Przetarg na odnowienie Pomnika Wolności w Górze

Piątek, 12 kwietnia 2019 o 11:02, aktualizacja Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 o 11:20, autor: 0 88
Przetarg na odnowienie Pomnika Wolności w Górze

10.04. Burmistrz Góry ogłosiła przetarg na odnowienie Pomnika wolności znajdującego się w Górze. Do prac do wykonania zalicza się m.in. naprawa wszystkich ubytków i uszkodzeń oraz mycie pomnika. Oferty należy złożyć do 25.04. go godz. 10:15. Termin realizacji wszystkich prac zawartych w ofercie przetargowej mija 31 maja.

Burmistrz Góry ogłosiła 10 kwietnia przetarg na odnowienie Pomnika Wolności w Górze. Pracami do wykonania przy pomniku są: renowacja stwierdzonych uszkodzeń, oczyszczenie spoin łączących poszczególne elementy, oczyszczenie elementów metalowych, umycie pomnika i oczyszczenie orłów zwieńczających pomnik.

Chętni na złożenie oferty proszeni są o zapoznanie się ze szczegółami przetargu na stronie Bip Urzędu. Termin składania ofert mija 25 kwietnia o godz. 10:15. Zwycięzca przetargu ma czas na wykonanie wszystkich prac w terminie 6-31 maja 2019 r.

(pm / źródło: bip.gora.com.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaŻyczenia świąteczneNie ma Go tutaj. Zmartwychwstał
20.04.20190 6
Wszystim naszym Przyjaciołom, Współpracownikom, Czytelnikom i Komentatorom pragnę życzyć pieknych, rodzinnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy.
nazwa
Urząd otwarty krócej
19.04.20190 27

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.