TworzymyGłos Regionu

Remont sali wiejskiej w Ślubowie

Poniedziałek, 16 września 2019 o 16:11, aktualizacja Wtorek, 17 września 2019 o 00:20, autor: 1 929
Remont sali wiejskiej w Ślubowie

Trwa przebudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Ślubów. Jest to kolejne zadanie inwestycyjne jakie prowadzi Gmina Góra. Wszystkie prace powinny być sfinalizowane do 31 października. Ich koszt to ponad 480 tys. zł. 

W świetlicy wiejskiej w Ślubowie będzie przeprowadzony m.in. remont dachu i stropu, wymiana instalacji odgromowej oraz instalacji wewnętrznego oświetlenia. Budynek zostanie dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych. 

Jak poinformowała Gmina Góra, zadanie powinno być zrealizowane do 31 października. Opiewa na kwotę 485.850,00 zł. Wykonywane jest przez PHU Leszek Skupin z Cieszkowic. Inwestycję dofinansowano kwotą ponad 300 tys. z Programu Obszarów Wiejskich 2014-2020.

(Foto: UMiG Góra)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Ślubowianin
16.09.2019 17:03

No w końcu porządny remont sali :) bo instalacja elektryczna wołała o pomstę do nieba, jak i również ściany i sufit. Brawo za przystosowanie dla osób niepełnosprawnych bo w tych czasach na salach wiejskich jest to na porządku dziennym :) brawo dla Pani sołtys ze Ślubowa :):)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.