TworzymyGłos Regionu

Rusza powiatowa inwestycja

Poniedziałek, 13 lipca 2020 o 14:33, autor: 3 712
Rusza powiatowa inwestycja

Starosta Górowski podpisał umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. Remont drogi powiatowej 1099D relacji Łęczyca – Piskorze na długości 2,46 km.

Wartość zamówienia wynosi 766 485,57 zł. Termin wykonania to 31 sierpnia 2020 roku. Prace realizuje Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna. Umowę podpisywali: Wojciech Rajewski – Prezes Zarządu firmy wykonawczej oraz Anna Kolibek – Starosta Górowski, Andrzej Rogala – Wicestarosta Górowski i Wiesław Pospiech – Skarbnik Powiatu.

Tekst/foto: Powiat górowski

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~multi
13.07.2020 20:46

Mamy teraz taką zdolną starościnę, to się pytam Szanowna Pani kiedy remont Wąsosz - Wrząca Wielka i Płoski - Lubiel jak również Kamień Górowski - Wrząca Śląska(cegielnia) Proszę się wykazać...

avatar
~Zdumiony!
16.07.2020 15:10

Gdy byl Rogala z Wawerem w opozycji rzadzacej to torpedowali i bojkotowali srodki na ta jemielenska inwestycje ...teraz hipokryci podpisuja sie pod zadaniem "zalatwionym" przez Boguckiego i Korianka . Zdumiewajace !

avatar
~Mieszkaniec powiatu
17.07.2020 12:21

Proszę zainteresować się drogą powiatową z Płosek do Lubiela . W dniu wczorajszym po obfitych opadach deszczu, byłem świadkiem jak rowerzysta przejeżdżając przez kałuże na środku drogi przewrócił się i trzeba było pomóc mu wstać. Tak na tej drodze jest tak wiele dziur głębokich że można przypłacić życiem. Prosiłbym o zainteresowanie się tą drogą

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.