TworzymyGłos Regionu

Ruszają zajęcia fotograficzne w Niechlowie

Środa, 19 grudnia 2018 o 15:31, aktualizacja Wtorek, 15 stycznia 2019 o 15:44, autor: 0 564
Ruszają zajęcia fotograficzne w Niechlowie

Już dzisiaj, 19 grudnia, o godzinie 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechlowie odbędzie się pierwsze spotkanie nowopowstałej sekcji fotograficznej. Zajęcia będą możliwością do zapoznania się z technikami fotografii i rozwojem swojej pasji.

Zajęcia w sekcji fotograficznej w Niechlowie odbywać się będą w każdym tygodniu, w grupach podzielonych od umiejętności, jakie na starcie będą mieli uczestnicy. Także jest to miejsce zarówno dla tych, którzy fotografii chcą się dopiero uczyć, jak i tych, którzy myślą o poszerzaniu już zdobytej wiedzy i praktyki. Zajęcia będą zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Jeżeli ktoś już dzisiaj nie dotrze na spotkanie, to oczywiście ma jeszcze możliwość dołączenia do grupy, wszystkie szczegóły dostępne na plakatach, wraz z kontaktem do osób prowadzących sekcje. Serdecznie zapraszamy.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.