TworzymyGłos Regionu

Ruszyła rekrutacja do szkół i przedszkoli

Środa, 27 lutego 2019 o 11:07, autor: 0 169
Ruszyła rekrutacja do szkół i przedszkoli

Tylko do 14 marca rodzice przyszłych uczniów i przedszkolaków mają czas na to żeby złożyć deklaracje chęci posłania swojej pociechy do konkretnej placówki.

Rekrutacja do publicznych placówek oświatowych to coroczne wydarzenie, którego jednak warto nie przegapić. Szczególnie jeżeli planuje posłać się do przedszkola dziecko poniżej szóstego roku życia, które nie jest objęte obowiązkiem przedszkolnym. Może się wtedy okazać, że w placówce po prostu zabraknie miejsc. Dlatego warto już teraz przejść się do wybranego przez siebie miejsca, pobrać deklaracje i złożyć ją w terminie nieprzekraczalnym do 14 marca. Wszystkich szczegółowych informacji dowiedzą się państwo w sekretariatach szkół i przedszkoli z terenu gminy.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaGóraAreszt za posiadanie i udzielanie narkotyków
22.05.20190 202
Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić, kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym przez górowskich policjantów za posiadanie i udzielanie znacznych ilości narkotyków. Decyzją ...
nazwa

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.