TworzymyGłos Regionu

Sekcja wokalna i instrumentalna oraz plastyczna zyskała dofinansowanie

Piątek, 05 kwietnia 2019 o 11:36, aktualizacja Czwartek, 11 kwietnia 2019 o 12:18, autor: 0 521
Sekcja wokalna i instrumentalna oraz plastyczna zyskała dofinansowanie

4 kwietnia podpisano umowę na zadanie doposażenia sekcji: wokalnej i instrumentalnej oraz pracowni plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Niechlowie. Współfinansowanie ze środków UE w ramach strategii rozwoju lokalnego  Programu Obszarów Wiejskich.

W siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Ujście Baryczy” 4 kwietnia 2019 r.  podpisano umowę na zadanie „Doposażenie sekcji muzycznych i plastycznej w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechlowie. Będzie realizowane w ramach grantowego projektu LGD mającego doposażyć GOK.

Zajęcia, które prowadzi pracownia plastyczna i sekcja instrumentalna oraz sekcja wokalna są popularne pośród młodzieży i dzieci. Na zajęciach zdobywają wiedzę, która przyda się w przyszłości, mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje, doskonalić siebie. Dla sekcji plastycznej zostanie zakupiony zestaw do wypalania ceramiki. Może on zainteresować nawet dorosłych. Wokalistom i muzykom zostanie kupiony profesjonalny sprzęt.

Współfinansowanie jest ze środków UE w poddziałaniu objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

(tekst: pm / foto:  GOK w Niechlowie)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.