TworzymyGłos Regionu

Śpiewająca wizyta w górowskim magistracie

Piątek, 25 stycznia 2019 o 16:29, aktualizacja Piątek, 08 lutego 2019 o 15:03, autor: 0 550
Śpiewająca wizyta w górowskim magistracie

Bardzo kolorowo, radośnie, a przede wszystkim śpiewająco było dzisiaj w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze. Wszystko za sprawą odwiedzin Chóru „Lilia” z Sądowej Wiszni na Ukrainie.

Chociaż nie wszyscy się do tego przyznają to wielu z nas, zarówno pań jak i panów, chętnie przybrało by strój ludowy, bo trudno w nim nie wyglądać pięknie i dostojnie. Tak też wyglądała radosna grupa Chóru „Lilia” z Sądowej Wiszni na Ukrainie, która odwiedziła dzisiaj burmistrz Góry Irenę Krzyszkiewicz. Skąd ukraińska młodzież w Górze? Chór „Lilia” wziął udział w dorocznym koncercie kolęd w Witoszycach, na zaproszenie tamtejszej Szkoły Podstawowej i Przedszkola. I był jedną z gwiazd koncertu, bo chór ma już prawie 30 letnią historię, wiele występów w Polsce i na Ukrainie, przez co zdobył uznanie w świecie śpiewaczy. W urzędzie oczywiście nie mogli nie zaprezentować swoich nietuzinkowych możliwości, a poza tym porozmawiać z panią burmistrz.

(olek/foto: UMiG Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.