TworzymyGłos Regionu

Spotkanie włodarzy gmin ze starostą

Środa, 10 lipca 2019 o 14:08, autor: 2 489
Spotkanie włodarzy gmin ze starostą

W poniedziałek (8.07.), o 12:00 w górowskim Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie. Starostwa Kazimierz Bogucki spotkał się w władzami gmin, wchodzących w skład powiatu.

Na spotkaniu stawili się: Irena Krzyszkiewicz - burmistrz Góry, Paweł Niedźwiedź - burmistrz Wąsosza, Michał Frąckowiak - zastępca wójta gminy Niechlów. Na spotkaniu nieobecna była Anita Sierpowska - wójt Jemielna.

Rozmowy były kontynuacją poprzednich spotkań. Jednym z ważniejszych tematów był stan dróg. Starostwa poinformował o remontach oraz o planowanych w przyszłości poprawach stanu technicznego. Uznano, że spotkania i rozmowy są ważne. Dlatego następnym razem włodarze spotkają się - 12 sierpnia - u burmistrz Krzyszkiewicz.

(Źródło: Powiat Górowski)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Mieszkaniec
10.07.2019 23:04

... gadka szmatka a drogi dziurawe jak szwajcarski ser.z Łekanowa do Niechlowa to takie japy ze mo z na oczko z rybkami zrobic.pogadaja i kadencja zleci a wyplata na konto wleci

avatar
~mieszkaniec
13.07.2019 07:45

Oczywiście „Pani” wójt gminy Jemielno ma gdzieś stan dróg w naszej gminie. W końcu ważniejsze jest Święto Jemioły i Pieroga. Trzeba przy kawce w bibliotece omówić ile kupić flaszek i jadła dla wygłodzonych samorządowców, no i z kąt wziąć na to fundusze – może z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.