TworzymyGłos Regionu

Sukces absolwentki górowskiej szkoły

Piątek, 11 stycznia 2019 o 12:55, aktualizacja Piątek, 08 lutego 2019 o 15:03, autor: 0 1386
Sukces absolwentki górowskiej szkoły

Liceum Ogólnokształcące w Górze pochwaliła się na swojej stronie internetowej sukcesem absolwentki liceum Natalii Dymkowskiej, która zwyciężyła w konkursie projektowym organizowanym przez Szkoleniową Placówkę Oświatową Creator.

Jak możemy odczytać ze strony szkoły Natalia od zawsze pasjonowała się architekturą, ale wykazywała się też zdolnościami matematycznymi. Po liceum skierowała swoje kroki ku Gospodarce Przestrzennej, jednak pomimo zdobyciu tytułu magistra pasja do architektury w niej pozostała. I jak się okazuje ma ku temu talent, co udowodniła wygrywając konkurs organizowany przez Szkoleniową Placówkę Oświatową Creator, prowadzącą kursy w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdyni.

- P. Natalia Dymkowska zwyciężyła w konkursie na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej - edycja jesień 2018, Wrocław. NATURE SPACE to mieszkanie przeznaczone dla młodych rodziców z dzieckiem, którzy cenią podróże, piękno naturalnego krajobrazu oraz loftowy klimat wnętrz. Projekt doskonale łączy w sobie industrialną surowość i elementy natury. Świetna praca, życzymy dalszych sukcesów! – tak organizatorzy uzasadnili swój wybór.

My nie mamy wątpliwości, że projekt robi wrażenie, zamieszczamy kilka ujęć, które opublikowali organizatorzy, serdecznie gratulując i życząc dalszych sukcesów.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.