TworzymyGłos Regionu

Trzy nowe książki o Ziemi Górowskiej

Wtorek, 10 września 2019 o 13:37, autor: 0 654
Trzy nowe książki o Ziemi Górowskiej

W Urzędzie Miasta i Gminy w Górze doszło do ciekawego spotkania. Burmistrz Irena Krzyszkiewicz spotkała sie z autorami książek dotyczących Ziemi Górowskiej. Co łączy trzy publikacje?

Publikacje łączy wspólny tytuł "Cztery pory roku nad Baryczą". Elżbieta Maćkowska napisała "Legendy, zwyczaje i obrzędy. Na co dzień opiekuje się Pracownią Historii Ziemi Górowskiej. Irena Bulczyńska wykonała fotografie do albumu "Przyroda i zabytki". "Ujście Baryczy wczoraj i dziś przygotował Arkadiusz Gortych, prezes stowarzyszenia "Młodzi-Młodym". Książki autorstwa Maćkowskiej i Bulczyńskiej wydała Fundacja Pomocy Szkole im. E. Machniewicza w Górze. 

Burmistrz Krzyszkiewicz otrzymała egzemplarze książek wraz z zastępcą Piotrem Głowackim i Tadeuszem Otto, sekretarzem Gminy Góra. Autorzy przekazali część wydanych publikacji na promocję. 

(Foto: UMiG Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.