TworzymyGłos Regionu

Ukradł grzejnik bo było mu zimno

Poniedziałek, 09 września 2019 o 11:08, autor: 0 546
Ukradł grzejnik bo było mu zimno

Mieszkaniec gminy Góra zmarzł i postanowił ukraść grzejnik. Swój pomysł zamienił w czyn i włamał się do budynku mieszkalnego. Górowscy policjanci aresztowali go po zgromadzeniu dowodów winy. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

29 sierpnia do KPP w Górze dotarło zgłoszenie o włamaniu na terenie miasta. Jak się okazało, w budynku mieszkalnym wyłamano zamek w drzwiach. Po wejściu do pomieszczeń policjanci zauważyli brak grzejnika i przewodów instalacji elektrycznej. 32-latek podczas kradzieży źródła ciepła, zniszczył też ściany podczas wyrywania przewodów. Straty wyceniono na 1750 zł. 

Złodziej został zatrzymany kilka dni później przez funkcjonariuszy. Usłyszał zarzuty, za które grozi mu do 10 lat odsiadki. Okazało się, że wcześniej był karany za przestępstwa przeciw mieniu. Działał w warunkach recydywy, przez to kara może się zwiększyć o połowę.

(Foto: KPP Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.