TworzymyGłos Regionu

Uprawiał marihuanę w domu

Poniedziałek, 25 lutego 2019 o 14:51, autor: 0 1228
Uprawiał marihuanę w domu

Nawet półtorametrowe krzaki, aparaturę do uprawy oraz rośliny, z których można było wyprodukował ponad 1600 porcji narkotyku przechowywał 35-latek z Góry. Niestety dla siebie wpadł w ręce policji i grozi mu teraz 8 lat więzienia.

Sprawą górowskiego hodowcy marihuany prócz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Górze zajmowali się policjanci z Centralnego Biura Śledczego z Jeleniej Góry.

Górowscy kryminalni wraz z policjantami CBŚP z Jeleniej Góry ustalili, że na jednej z posesji w gminie Góra uprawiana jest zakazana prawem marihuana. Policjanci udali się we wskazane miejsce gdzie ujawnili 9 krzewów konopi o wysokości od 1,2 do 1,5 metra. Jak się okazało uprawiał je 35-letni mieszkaniec gminy Góra. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – relacjonuje sierż. Paulina Wiśniewska z Komendy Powiatowej Policji w Górze. - W trakcie przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze zabezpieczyli również urządzenia służące do uprawy, a także wysuszone konopie. Można by z nich uzyskać ponad 1600 porcji gotowego środka odurzającego. Przeprowadzone badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.

Mężczyzna trafił do aresztu i spędzi w nich najbliższe dwa miesiące, a w ich trakcie policjanci będą ustalać czy przygotowywane przez niego narkotyki także dystrybuował. Na razie grozi mu 8 lat więzienia za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz urządzeń służących do uprawy.

(olek/foto: KPP Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.