TworzymyGłos Regionu

Uwaga policja poszukuje 29-latka

Czwartek, 17 stycznia 2019 o 12:59, aktualizacja Piątek, 08 lutego 2019 o 15:03, autor: 0 2459
Uwaga policja poszukuje 29-latka

Komenda Powiatowa Policji w Górze zamieściła informacje o zaginionym 29-latku, Mariuszu Pryłowskim. Z mężczyzną kontaktu nie ma już od ponad trzech tygodni.

Dokładnie 21 grudnia 29-letni Mariusz Pryłowski, który na co dzień jest mieszkańcem Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu, opuścił teren Szpitala Neuropsychiatrycznego w Kościanie i ślad po nim zaginął. Poszukiwany jest szczupłej sylwetki, ma ciemne krótkie włosy, piwne oczy, waży ok. 50 kilogramów i mierzy 168 centymetrów. Posiada czarną ortalionową kurtkę i buty koloru czarno-srebrnego. Każdy kto ma jakiekolwiek informacje o tym, gdzie może przebywać lub co działo się z Mariuszem Pryłowskim od czasu zaginięcia proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Górze, pod numerem telefonu 65-544-23-00 lub całodobowo pod numerem 112.

(olek/foto: KPP Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.