TworzymyGłos Regionu

V Turniej Petanque o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze

Środa, 17 kwietnia 2019 o 15:22, autor: 0 172
V Turniej Petanque o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze

Petanque jest coraz bardziej popularną grą gdzie metalowymi dużymi kulami rzuca się w stronę mniejszej plastikowej kulki. W Górze 13 kwietnia odbył się V Turniej Petanque o Puchar Dyrektora OKF. Zawody zorganizował klub Puenta Góra.

W Górze 13 kwietnia odbył się V Turniej Petanque o Puchar Dyrektora OKF. Petanque to towarzyska gra w bule na bulodromie czyli placu pozbawionym trawy. Metalowymi kulami rzuca się w stronę mniejszej plastikowej kulki.

Udział w turniej wzięły 22 drużyny. W zawodach rozegrano siedem rund. Każda z limitem czasowym 50 minut. Pierwsze miejsce w zawodach zajęli Arkadiusz Gardat i Sergiusz Gądek. Drugie miejsce wywalczyli Maciej Kiepscha i Stefan Bartkowiak. Podium uzupełnili na trzecim miejscu Leszek Klinowski i Witold Bartkowiak.

Zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomów. Imprezę zorganizował górowski klub Puenta.

(pm / foto: okf.gora.nazwa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.