TworzymyGłos Regionu

Weekend smaków świata

Poniedziałek, 30 września 2019 o 20:56, aktualizacja Środa, 30 października 2019 o 00:28, autor: 0 615
Weekend smaków świata

Festiwal Smaków Świata odbył się w Górze. W dniach 28-29 września można było przyśc na teren OKF i spróbować wielu dań. Można było zjeśc hamburgery, tosty, sushi, jak i słodkie przysmaki. Dużym zainteresowaniem jak foodtucki, cieszyły się występy artystyczne. W święcie smaków, oprócz burmistrz Ireny Krzyszkiewicz, udzial wziął Bogdan Zdrojewski - były minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na miłośników smaków świata czekało wiele foodtrucków. W nich przygotowywano przysmaki z różnych stron świata. Imprezie towarzyszyły występy artystyczne. Na scenie zagrał zespół Na-Raz, który działa przy górowskim Domu Kultury. Główną gwiazdą był zespół FRUT.

W smakowej imprezie udział wzięła burmistrz Irena Krzyszkiewcz, wiceburmistrz Piotr Głowacki, były minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski, poseł Michał Jaros oraz kandydaci do Sejmu Piotr Iskra i Zdzisław Żmijewski.

(Foto: UMiG Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.