TworzymyGłos Regionu

Weekendowe świętowanie - Dni Góry

Wtorek, 16 lipca 2019 o 12:22, aktualizacja Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 13:05, autor: 0 660
Weekendowe świętowanie - Dni Góry

W tym roku Dni Góry odbyły się 6 i 7 lipca. Od sobotniego poranka rozgrywały się imprezy towarzyszące, a oficjalnie otwarcie dni miasta rozpoczęło się w sobotnie popołudnie. Jakie gwiazdy pojawiły się na górowskiej scenie i rozgrzewały publiczność?

W sobotni poranek rozegrano turniej tenisowy o Puchar Burmistrza Góry. Po nim rozpoczęły się zawody w strzelectwie myśliwskim. Zastępca burmistrza - Piotr Głowacki, pogratulował uczestnikom i życzył udanej zabawy.

Główne obchody miały miejsce na terenie ośrodka kultury fizycznej. Na początek na scenie zagrał Główny Zawód Jazzu. Oficjalnego otwarcia dni miasta dokonała burmistrz Irena Krzyszkiewicz wraz z posłem RP Michałem Jarosem i radnym sejmiku wojewódzkiego Stanisławem Huskowskim. Burmistrz cieszyła się, ze tak wielu mieszkańców przyszło i chciało się razem bawić. Po przemowie burmistrz Krzyszkiewicz, na scenie pojawił się zespół Blue Cafe z Dominiką Gawędą na czele. Publiczność rozgrzały ich hity "Czas nie będzie czekał" czy " Niebo". Kolejną gwiazda była IRA. Mimo deszczu podczas występu, publiczność świetnie się bawiła w rytm m.in. "Nadziei". Zabawę taneczną poprowadził RM Voices.

Drugiego dnia obchodów, odbył się turniej brydża sportowego. Burmistrz Irena Krzyszkiewicz wręczyła puchary i nagrody. Natomiast na scenie pojawiły się mażoretki UKS Artis Góra. Po nich wystąpił BIG BAND Domu Kultury w Górze. Na scenie pojawił się idol nastolatek - Bartek Kaszuba. Młodzież oszalała z radości. Razem z nim śpiewała. Wielu z nich zrobiło sobie wspólne zdjęcie i zdobyło autograf ulubieńca. W stronę słońca, mieszkańców Góry, zabrała Ewelina Lisowska. Pełna energii wokalistka po koncercie rozdała masę autografów. Ostatnim wykonawcą była Electric Light Orchestra. Bez bisów dla publiczności nie obyło się.

Sponsorami imprezy byli: Gaz-System, ENEA, PGNiG.

(Foto: Urząd Miasta i Gminy Góra)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.