TworzymyGłos Regionu

Wielkie sprzątanie w Sułowie Wielkim

Piątek, 05 kwietnia 2019 o 10:00, aktualizacja Piątek, 05 kwietnia 2019 o 11:05, autor: 1 366
Wielkie sprzątanie w Sułowie Wielkim

We wczorajszym dniu, 4 kwietnia, odbyła się akcja sprzątania śmieci w Sułowie Wielkim. Zaangażowało się wiele osób z nadleśnictwa, koła łowieckiego oraz okolicznych mieszkańców. Wspólnie doprowadzili do porządku objęty pracami obszar. Dlaczego ludzie dalej śmiecą?

4 kwietnia we wsi Sułów Wielki zorganizowano akcję sprzątania śmieci. Zaangażowało się wiele osób m.in. pracownicy Nadleśnictwa, członkowie Koła Łowieckiego „Rogacz”, Sołtys i okoliczni mieszkańcy. Objęty pracami porządkowymi obszar został oczyszczony i doprowadzony do porządku.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że cieszą się z efektów swojej pracy. Jednak złości ich, że mimo pogłębiania świadomości na temat czystości terenów leśnych ludzie dalej śmiecą w miejscach nie przeznaczonych.

Mają nadzieję, że dalsza edukacja naszego społeczeństwa, przeprowadzanie cykliczne podobnych akcji spowoduje, że zmieni się świadomość ludzka na lepsze.

Na koniec tej akcji wszyscy zebrani spędzili mile czas na rozmowach przy ognisku i pieczeniu kiełbasek.

(tekst: pm / foto: Nadleśnictwo Góra Śląska)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Waldek
05.04.2019 10:18

Super akcja!!! Tylko ciekawi mnie fakt, dlaczego mechanik wbija szpilek mieszkańcom Sulowa na swoim profilu wioskowym. Kto jak kto, ale on bez internetu byłby nikim.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.