TworzymyGłos Regionu

Wielozadaniowy wózek wielofunkcyjny

Wtorek, 10 sierpnia 2021 o 10:58, autor: 0 98
Wielozadaniowy wózek wielofunkcyjny

Wielu rodziców staje przed decyzją zakupu wózka w czasie, gdy oczekują dziecka. Wybór pierwszego i właściwego wózka nie jest jednak prostym wyborem, trudno podjąć jednoznaczną decyzję, gdy w sklepach dostępnych jest tak wiele atrakcyjnych wózków głęboko-spacerowych. Dlatego czym właściwie kierować się przy wyborze odpowiedniego wózka głębokiego?

Przy wyborze idealnego wózka dla noworodka należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Należy ocenić czy wózek będzie potrzebny dla kolejnych pokoleń, w tym wypadku wózek powinien być trwały, żeby można było z niego korzystać przez następne lata.

Zwykle jest tak, że każdy wózek odznacza się wieloma indywidualnymi zaletami, więc przy wyborze tego najodpowiedniejszego modelu należy zwrócić uwagę na to, czy przede wszystkim jest to wózek bezpieczny, czy jest on funkcjonalny, wygodny dla dziecka oraz dla opiekuna? Jakie dodatkowe elementy posiada? Jakie akcesoria są dołączone do danego modelu?

Najpopularniejszymi wózkami są wózki wielofunkcyjne, do których należy wózek X-Lander X-Pulse. Jest to wózek niezwykle lekki mimo, że jest to wózek wielofunkcyjny. Jest to wynik tego, że wózek posiada ramę aluminiową, na której umieszcza się gondolę. Mimo aluminiowej ramy, stelaż wózka jest niezwykle mocny i  trwały dla utrzymywania ciężaru gondoli i spacerówki.

Wózek X-Lander X-Pulse z  wygodną, ale także trwałą ramą zajmuje bardzo mało miejsca. Wózek X-Lander X-Pulse nadaje się do prowadzenia po każdej nierówności terenu, a umożliwia to sprawna amortyzacja oraz płynna skrętność kół z szerokimi kołami. Koła przednie są piankowe, odporne w różnorodnym terenie.

Wózek wielofunkcyjny X-Lander X-Pulse umożliwia wpięcie gondoli, fotelika przy pomocy odpowiednich adapterów. Podróżowanie w samochodzie jest dla malucha nie lada przeżyciem, jednak kiedy wycieczka samochodowa trwa zbyt długo często maluch zasypia. W tym wypadku łatwiej jest przenieść dziecko w foteliku od razu wpinając fotelik do stelaża wózka. Jest to z pewnością znacznie bardziej komfortowe dla dziecka i przede wszystkim mniej stresujące, niż podczas przenoszenia dziecka z fotelika do gondoli, co powoduje, że dziecko często wybudza się z drzemki.

X-Lander X-Pulse posiada kilka zalet, jedną z nich jest przedłużana teleskopowa rączka, którą można dopasować do każdej osoby. Wózek odznacza się także nowoczesną funkcją w podnóżku, w którym został wbudowany odpowiedni system oświetlenia led, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.