TworzymyGłos Regionu

Wiosna Kulturalna – Festiwal Młodzieży OHP

Piątek, 12 kwietnia 2019 o 10:11, autor: 0 123
Wiosna Kulturalna – Festiwal Młodzieży OHP

W domu kultury w Górze 11 kwietnia 2019 r. odbył się Festiwal Młodzieży OHP „Wiosna Kulturalna”.  Imprezę otworzyli Burmistrz Irena Krzyszkiewicz i Starosta Górowski Kazimierz Bogucki. Wielu uczestników zaprezentowało się w kilku kategoriach, m.in. muzyczno-wokalnej i teatralnej.

11 kwietnia odbył się Wojewódzki Festiwal Młodzieży OHP „Wiosna Kulturalna” w sali widowiskowej Domu Kultury w Górze. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz i Starosta Górowski Kazimierz Bogucki.

Na Sali wśród obecnych gości znajdowali się m.in. Gabriela Szafarowska - Zastępca Wojewódzkiego Komendanta Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP we Wrocławiu, Izabela Baranowska – Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu UMiG Góra, Danuta Biernacka – Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Górze, Zbigniew Waleryś – aktor pochodzący z Wąsosza oraz inni przedstawiciele OHP i innych instytucji.

Uroczystość otwarła Gabriela Szafarowska, po niej zabrali głos Burmistrz Krzyszkiewicz i Starosta Bogucki. Podziękowali organizatorom za przygotowanie konkursu a uczestnikom życzyli miłej zabawy.

Członkowie OHP startowali w następujących kategoriach: muzyczno-wokalnej, muzyczno-instrumentalnej, teatralnej, tanecznej i plastycznej. Wszystkim biorącym udział podziękowano za pracę i trud przygotowania do konkursu, pogratulowano zwycięzcom.

(pm / foto: gora.com.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.