TworzymyGłos Regionu

Wybory uzupełniające – znamy granicę obwodu, siedzibę komisji wyborczej

Czwartek, 11 kwietnia 2019 o 10:23, autor: 0 157
Wybory uzupełniające – znamy granicę obwodu, siedzibę komisji wyborczej

Burmistrz Wąsosza 9 kwietnia wydał obwieszczenie informujące o numerze oraz granicach obwodu głosowania oraz o wyznaczonej siedzibie obwodowej komisji wyborczej. Natomiast Miejska Komisja Wyborcza poinformowała w tym samym dniu o terminie i losowaniu numerów list kandydatów zarejestrowanych w wyborach uzupełniających. Przypominamy, że wybory odbędą się 12 maja.

W wydanym 9 kwietnia obwieszczeniu Burmistrz Wąsosza podaje informację o numerze oraz granicach obwodu głosowania, wyznaczonej siedzibie obwodowej komisji wyborczej. Granicami obwodu nr 1 są miejscowości Rudna Mała, Rudna Wielka, Sułów Wielki i Wiewierz. Siedziba obwodowej komisji wyborczej będzie się mieściła w Szkole Podstawowej w Czarnoborsku, (Czarnoborsk 10, 56-210 Wąsosz).

W obwieszczeniu przypomniano, że głosowanie będzie się odbywało 12 maja od godz. 7:00 do godz. 21:00 w wyznaczonym lokalu wyborczym.

W komunikacie z dnia 9 kwietnia wydanym przez Miejską Komisję Wyborczą w Wąsoszu poinformowano o terminie i miejscu losowania numerów list kandydatów zarejestrowanych w wyborach uzupełniających do Rady Miasta. Losowanie numerów odbędzie się 12 kwietnia o godz. 13:00 w Sali nr 14 Urzędu Miejskiego Wąsosza. Do publicznej wiadomości zostanie później podana informacja o przyznanych numerach.

(pm)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.