TworzymyGłos Regionu

Wybory uzupełniające w Wąsoszu

Piątek, 29 marca 2019 o 12:15, autor: 1 208
Wybory uzupełniające w Wąsoszu

12 maja 2019 roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Wąsoszu w okręgu wyborczym nr 3. Do 7 kwietnia 2019 roku powinniśmy poznać nazwiska kandydatów ubiegających się o mandat radnego.

W związku z wygaśnięciem w dniu 23.02.2019 roku mandatu radnego Zbigniewa Laska, ogłoszono przeprowadzenie wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Wąsoszu. Wybory odbędą się tylko w okręgu wyborczym nr 3, z którego wybrano śp. Zbigniewa Laska.  W skład tego okręgu wchodzą Rudna Mała, Rudna Wielka, Sułów Wielki, Wiewierz.

Rejestracje komitetów wyborczych odbywały się w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego we Wrocławiu do 18 marca 2019 r. W wydanym komunikacie z 19 marca 2019 r. Komisarz Wyborczy poinformował o utworzeniu dwóch komitetów wyborczych:
- Komitet Wyborczy Wyborców Piękny Wąsosz,
- Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie Dla Gminy Wąsosz.

Listę kandydatów na radnych z zarejestrowanych komitetów wyborczych powinniśmy poznać najpóźniej 7 kwietnia 2019 roku.

pm

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Andrzej Chalo
08.04.2019 12:27

Pewnie nieustraszony mechanik będzie pchał się do rady. Oby wyborcy pokazali mu po raz kolejny, gdzie jest jego miejsce w szeregu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.