TworzymyGłos Regionu

Wyniki Biegu Niepodległości

Miejsca na podium dla uczniów LO i ZS

Wtorek, 12 listopada 2019 o 12:11, aktualizacja Wtorek, 12 listopada 2019 o 12:39, autor: 0 685
Wyniki Biegu Niepodległości

11 listopada z okazji Święta Niepodległości, odbył się XXVI Bieg Niepodległości w Górze. Impreza przyciągnęła wielu miłośników biegania. Główny bieg odbył sie na dystansie 10 km. Dla dzieci i młodzieży biegi rozgrywano na dystansie 2200 m i 2800 m.

Szkoły powiatu górowskiego miały swoich reprezentantów. Z Zespołu Szkół im. gen. S. Kaliskiego udział wzięli: Dominika Buczek, Ewelina Klaczyńska, Emilia Wilkosz, Bartosz Mastalerz, Wiktor Mikołajczyk, Tomasz Rząsa oraz Maciej i Bartosz Zarzyccy. W kategorii OPEN na podium biegu na 2800 m stanęli Maciej Zarzycki - II miejsce, Bartosz Zarzycki - III miejsce. W kategorii POWIAT drugie miejsce zajął Wiktor Mikołajczyk, trzecie Tomasz Rząsa.

Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Górze reprezentowali: Michał Ludwiczyński, Maja Oporowicz, Karolina Baranowska, Izabela Onochowska, Julia augustyniak, Aleksandra Giezek, Maria Gezela, Oliwia Biernacka oraz Jakub Jarząb.

Wsród uczestników biegu na 10 km byli Adam Jakubczyk i nauczycielka wf Małgorzata Dudzińska. Reprezentacji LO zajęli następujące miesjca w kategorii POWIAT: Maja Oporowicz- I (2200 m), Oliwia Biernacka - II (2200 m), Jakub Jarząb - I (2800 m). Młodzieżą LO opiekowali się Małgorzata Dudzińska i Wojciech Janicki, uczniami ZS - Anna Wiejak i Andrzej Jasiak.

(Foto: Powiat Górowski)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.