TworzymyGłos Regionu

XVI Powiatowy Turniej "Dzień Matematyki i Sportu" w kategorii starsi

Poniedziałek, 03 grudnia 2018 o 20:17, aktualizacja Wtorek, 15 stycznia 2019 o 15:45, autor: 0 826
XVI Powiatowy Turniej

Dnia 30 listopada 2018 r. odbył się XVI Powiatowy Turniej „Dzień Matematyki i Sportu” w kategorii starsi kl. 7-8 szkół podstawowych i klas 3 gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 66 uczniów z 11 szkół podstawowych powiatu górowskiego.

W zawodach udział wzięły szkoły : Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Glince, Publiczna Szkoła Podstawowa w Wąsoszu, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Górze, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Górze, Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Czerninie, Zespół Szkół w Niechlowie, Zespół Szkół w Sicinach, Szkoła Podstawowa w Irządzach, Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach, Gimnazjum Dwujęzyczne w Górze, Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Ślubowie – gospodarze imprezy.

Organizatorem XVI Turnieju „Dzień Matematyki i Sportu” w kategorii szkół podstawowych było Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze.

I miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Górze, II miejsce przypadło Zespołowi Szkół w Sicinach, a trzecie  Publicznej Szkole Podstawowej w Wąsoszu.

Sponsorem turnieju był Starosta Górowski Piotr Wołowicz. Fundatorem pięknych pucharów była Pani Irena Krzyszkiewicz Burmistrz Góry. Nagrody i dyplomy wręczał Starosta Górowski Piotr Wołowicz.

Turniej odbył się w Hali Arkadia, którą użyczył dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze Tomasz Krysiak. Gospodarze zawodów – Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Ślubowie na czele z dyrektorem Piotrem Firstem oraz Radą Rodziców zajęli się sprawami organizacyjnymi, ufundowali i przygotowali  także poczęstunek.

Wszystkim fundatorom i sponsorom, w tym gospodarzom dyrektor PCDNiPP-P w Górze Bernard Bazylewicz złożył dyplomy w formie podziękowania.

We wszystkich konkursach organizowanych przez PCDNiPP-P w Górze sponsorami nagród są: Starosta Górowski, Burmistrz Góry, Burmistrz Wąsosza, Wójt Gminy Jemielno oraz Wójt Gminy Niechlów.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.