TworzymyGłos Regionu

XVI Powiatowy Turniej "Dzień Matematyki i Sportu" w kategorii starsi

Poniedziałek, 03 grudnia 2018 o 20:17, aktualizacja Wtorek, 15 stycznia 2019 o 15:45, autor: 0 489
XVI Powiatowy Turniej

Dnia 30 listopada 2018 r. odbył się XVI Powiatowy Turniej „Dzień Matematyki i Sportu” w kategorii starsi kl. 7-8 szkół podstawowych i klas 3 gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 66 uczniów z 11 szkół podstawowych powiatu górowskiego.

W zawodach udział wzięły szkoły : Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Glince, Publiczna Szkoła Podstawowa w Wąsoszu, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Górze, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Górze, Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Czerninie, Zespół Szkół w Niechlowie, Zespół Szkół w Sicinach, Szkoła Podstawowa w Irządzach, Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach, Gimnazjum Dwujęzyczne w Górze, Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Ślubowie – gospodarze imprezy.

Organizatorem XVI Turnieju „Dzień Matematyki i Sportu” w kategorii szkół podstawowych było Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze.

I miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Górze, II miejsce przypadło Zespołowi Szkół w Sicinach, a trzecie  Publicznej Szkole Podstawowej w Wąsoszu.

Sponsorem turnieju był Starosta Górowski Piotr Wołowicz. Fundatorem pięknych pucharów była Pani Irena Krzyszkiewicz Burmistrz Góry. Nagrody i dyplomy wręczał Starosta Górowski Piotr Wołowicz.

Turniej odbył się w Hali Arkadia, którą użyczył dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze Tomasz Krysiak. Gospodarze zawodów – Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Ślubowie na czele z dyrektorem Piotrem Firstem oraz Radą Rodziców zajęli się sprawami organizacyjnymi, ufundowali i przygotowali  także poczęstunek.

Wszystkim fundatorom i sponsorom, w tym gospodarzom dyrektor PCDNiPP-P w Górze Bernard Bazylewicz złożył dyplomy w formie podziękowania.

We wszystkich konkursach organizowanych przez PCDNiPP-P w Górze sponsorami nagród są: Starosta Górowski, Burmistrz Góry, Burmistrz Wąsosza, Wójt Gminy Jemielno oraz Wójt Gminy Niechlów.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.