TworzymyGłos Regionu

XX edycja turnieju o Puchar Tymbarku

Wtorek, 17 września 2019 o 14:23, aktualizacja Wtorek, 17 września 2019 o 14:42, autor: 0 364
XX edycja turnieju o Puchar Tymbarku

Jak poinformował Powiat Górowski, rozpoczęły sie już zapisy do XX edycji turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". W ciągu 20 lat udział wzięło ponad 2 miliony piłkarzy i piłkarek. Piękny turniej, w którym młodzi adepci piłki nożnej spełniają swoje marzenia i szanse. Opiekunowie czy trenerzy mogą zgłaszac zespoły do 30 września. Czy wśród nich objawi się talent na miarę Milika czy Zielińskiego?

Turniej o Puchar Tymbarku jest największym w Europie turniejem dla dzieci. Przez 20 lat udział w nim wzięło ponad 2 miliony młodych piłkarzy. W ten sposób rozwijają swoja pasję, chcą pokazać swój talent i przede wszystkim dobrze się bawić. Do reprezentacji Polski z turnieju o Puchar Tymbarku trafili m. in. Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński, Tomasz Kędziora, Bartosz Bereszyński i Krzysztof Piątek.

Dziewczęce i chłopięce drużyny mogą zgłosić opiekunowie czy trenerzy. Zapisy prowadzone są w trzech kategoriach: U-8, U-10 i U-12 do 30 września. Czy wśród zgłoszonych piłkarzy pojawi się nowy Milik albo Piątek? 

Szczegóły turnieju.

(Foto: Powiat Górowski)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.