TworzymyGłos Regionu

Zabawy sportowe i integracyjne ważne dla mieszkańców DPS

Poniedziałek, 23 września 2019 o 17:57, autor: 0 522
Zabawy sportowe i integracyjne ważne dla mieszkańców DPS

12 września był ważnym dniem dla mieszkańców DPS we Wronińcu. Uczestniczyli w V Turnieju Sportowo-Integracyjnym, którego gospodarzem był DPS w Pakówce. Wzieli udział w integracyjnej zabawie Pożegnanie Lata w Rogowie, zorganizowanej przez tamtejszy Dom Pomocy Społecznej. W jakich konkurencjach startowali?

Mieszkańcy DPS we Wronińcu, wystartowali w Pakówce m.in. w rzucie do kosza, do celu, piłką lekarską oraz w biegu na 50 m. Rozgrywano też mecze piłki nożnej lub gry w kręgle.  Podopieczni z Wronińca zdobyli srebrny medal. Otrzymali od organizatorów dyplomy i upominki.

Na imprezie w Rogowie tez pojawiły się konkurencje sportowe. Można było potańczyć do letnich przebojów. Wszyscy uczestnicy przygotowali pyszną pizzę, którą zjedli. Najważniejsza była dla nich wspólna zabawa, rozmowa, podnoszenie sprawności poprzez konkurencje sportowe. Również zabawa taneczna mogła zachęcić do rozwijania artystycznej pasji.

(Foto: Powiat Górowski)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.