TworzymyGłos Regionu

Zakończenie akcji Bieg Po Śmieci

Poniedziałek, 01 lipca 2019 o 12:37, aktualizacja Środa, 07 sierpnia 2019 o 12:03, autor: 1 591
Zakończenie akcji Bieg Po Śmieci

Nadleśnictwo Góra Śląska poinformowało o zakończeniu akcji zbierania śmieci z lasów. Udział w akcji wzęło 260 osób, którzy zebrali 6 ton odpadów. Wśród nich przeważały butelki plastikowe i szklane, puszki, opakowania, odpady remontowe, AGD i RTV. 

Spółka Tekom wywiozła zebrane podczas akcji śmieci, a Chemeko-System je zutylizowało.

W akcji wzięło udział sołectwa gminy Góra, stowarzyszenia, szkoły oraz koło łowieckie. Gmina Góra podziękowała wszystkim za udział. Podano, że po zakończeniu akcji - z zebranych 6 ton, statystycznie jedna osoba zebrała 23 kg odpadów.

(pm / foto: Nadleśnictwo Góra Śląska)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Emerson00
01.07.2019 20:50

Nie mogę zrozumiec, jak można śmieci wyrzucać do rowu czy do lasu. Tej akcji nie powinno byc, gdyby wszyscy swoje śmieci oddawali firmom zbierającym. Przeciez płacimy za ich wywóz od osoby. Czy tak cięzko jadąc samochodem opakowania włożyc do reklamówki i w domu posegregować. Chyba jednak trudno. Podziekowania dla tych, którzy śmieci pozostawione przez nieodpowiedzialnych ludzi pozbierali.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.