TworzymyGłos Regionu

Zatrzymany za zniszczenie mienia i posiadanie

Czwartek, 13 czerwca 2019 o 13:34, autor: 0 417
Zatrzymany za zniszczenie mienia i posiadanie

Funkcjonariusze z górowskiej komendy zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Góra. Mężczyzna za zniszczenie lampy na Placu Chrobrego odpowie przed sądem. Ile odsiadki mu grozi?

Dyżurny komendy w Górze przed północą 10 czerwca, otrzymał zgłoszenie o niszczeniu mienia na Placu Chrobrego w Górze. We wskazane miejsce pojechali policjanci, którzy zastali grupę ludzi. W pobliżu nich leżała uszkodzona lampa. Podczas legitymowania ustalili sprawcę wandalizmu. Był nim mieszkaniec Góry. 38-latek był konfliktowy, został zbadany pod kątem trzeźwości.

Okazało się, że miał prawie 1,5 promila w wydychanym powietrzu. Dodatkowo znaleziono u niego woreczek z amfetaminą. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków oraz uszkodzenie mienia publicznego grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Oczywiście zapłaci za zniszczone mienie.

(Źródło, foto: Komenda Powiatowa Policji w Górze)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.