TworzymyGłos Regionu

Zdrowe śniadanie

Dzień Zdrowego Jedzenia w SOSW

Czwartek, 14 listopada 2019 o 11:12, autor: 0 616
Zdrowe śniadanie

8 listopada obchodzono Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. W SOSW Wąsosz zorganizowano Dzień Zdrowego Jedzenia. Hasło brzmiało "Śniadanie daje moc". 

Komisja Europejska i organizacja zrzeszająca szefów kuchni z całej Europy, organizują ten dzień od 2007 r. 8 listopada uczniowie SOSW spotkali się, aby wspólnie zjeść przygotowany zdrowy posiłek. Co znalazło się na stołach? Bułki z wędliną, białym serem, warzywami i herbata. Przedstawiono uczniom autorskie, humorystyczne sentencje o zdrowym odżywianiu. Życiowe przykazanie? Codziennie jeść zdrowe śniadanie. 

Z kulinarną pomocą przyszli uczniowie I klasy Branżowej Szkoły: Justyna Kleiber, Igor Plewniak-Filipowicz, Mateusz Nocek wraz z nauczycielami: Anetą Balcerzak, Katarzyną Bursztyńską, Katarzyną Kordiak, Joanną Krukowską-Zdanowicz i Emilią Bukowską. W pomoc włączyła się szkolna pielęgniarka Maria Cymbalista.

Jesienną Ucztę Śniadaniową udało się przygotować ze środków pozyskanych od anonimowego darczyńcy. 

(Foto: Powiat Górowski)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.