TworzymyGłos Regionu

Złodziej alufelg zatrzymany

Piątek, 21 czerwca 2019 o 12:35, aktualizacja Środa, 07 sierpnia 2019 o 12:03, autor: 0 606
Złodziej alufelg zatrzymany

28-latek stanie przed sądem za kradzież alufelg. Mieszkańcowi Góry grozi   do 10 lat pozbawienia wolności.  Policjanci udowodnili mu także przywłaszczenie kilku dokumentów takich jak prawo jazdy, legitymacje emeryta-rencisty czy dowodów tożsamości. Łączna suma skradzionych części wynosi blisko 5 tys. zł.

Na początku maja w Górze doszło do włamania do budynku gospodarczego, skąd zginął komplet alufelg z oponami, piła spalinowa i kosa spalinowa. Włamywacz dostał się tam zrywając kłódkę zabezpieczającą drzwi. Policjanci z Komendy Powiatowej w Górze po przeprowadzeniu dochodzenia ustalili, że straty wyniosły 4800 zł.

Dzięki prowadzonym w tym kierunku działaniom Policjanci zatrzymali  podejrzanego mężczyznę i postawiono mu zarzuty. Teraz górowianin stanie przed sądem,  a popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Skradzione dokumenty i część skradzionych sprzętów udało się odzyskać.

Policja apeluje o ostrożność i zwracanie większej uwagi na swoje dokumenty. Ich kradzież niesie za sobą poważne skutki zaczynając od zawarcia umowy z operatorami telekomunikacyjnymi, kończąc na pobieraniu tzw. „chwilówek” na nasze nazwisko.

 (Źródło: KPP w Górze)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.