TworzymyGłos Regionu

Zmiana organizacji ruchu

Czwartek, 11 kwietnia 2019 o 16:13, autor: 0 88
Zmiana organizacji ruchu

STARBAG Sp. z o. o. informuje o planowanym zamknięciu odcinka od ul. Podwale do Łąkowej od 15 kwietnia. Wyznaczono objazd ulicami miasta oraz przez miejscowość Włodków Dolny. Zamknięcie potrwa do 12 maja.

Firma STRABAG Sp. z o. o. poinformowała Urząd w Górze o zmianie terminu zamknięcia odcinka od ul. Podwale do ul. Łąkowej. Zamknięcie ww. odcinka zacznie się od 15 kwietnia.

Został wyznaczony objazd przez ul. Lipową, miejscowość Włodków Dolny, ul. Dworcową, ul. Poznańską, u. Herbsta i Al. Jagiellonów. Taka organizacja ruchu drogowego będzie obowiązywać do 12 maja tego roku.

(pm)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWąsoszFinał Pucharu Polski nie dla Orli Wąsosz
19.04.20190 34
Zawodnicy Orli Wąsosz ponieśli porażkę w rozegranym 17 kwietnia okręgowym finale Pucharu Polski. Na swoim boisku przegrali 0:4 z Zagłębiem Lubin. Remis bezbramkowy po pierwszej połowie dawał ...
nazwa
Urząd otwarty krócej
19.04.20190 27

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.