TworzymyGłos Regionu

Zwycięstwo Barcelony w meczu z Orlą

Poniedziałek, 02 września 2019 o 14:52, aktualizacja Wtorek, 10 września 2019 o 13:29, autor: 0 616
Zwycięstwo Barcelony w meczu z Orlą

1 września rozegrano mecz oldbojów: Orli Wąszosz i FC Barcelony. Ten dzień był świętej sportu oraz pomoca pacjentom z Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Jaki był wynik?

Spotkanie wygrali piłkarze Barcelony 10:3. Jednak nie wynik był najważniejszy, a wysoki dochód imprezy, który zostanie przekazany Fundacji  "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Podopieczni otrzymali nie tylko wsparcie finansowe z datków, ale też z licytacji. Można było wygrać koszulkę reprezentanta Polski Piotra Zielińskiego. 

Przed meczem piłkarze "Dumy Katalonii" odwiedzili pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej "Przylądek Nadziei". Zrobione wiele pamiątkowych zdjęć, rozdano mnóstwo autografów. Możliwość spotkania byłych piłkarskich gwiazd miało terapeutyczny skutek dla chorych dzieci. 

Po meczu dał koncert zespół Kobranocka. Wystąpił też Dj Inox. Zainteresowanie wśród zgromadzonych wzbudzały loty śmigłowcem nad Wąsoszem. oprócz pokazów ratownictwa technicznego i medycznego, na dzieci czekało wiele innych atrakcji. 

(Foto: Gmina Wąsosz)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.