TworzymyGłos Regionu

Nie marnuj dobrego jedzenia. Napełnij Lodówkę Społeczną

Piątek, 26 lipca 2019 o 14:24, aktualizacja Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 13:15, autor: 0 2216
Nie marnuj dobrego jedzenia. Napełnij Lodówkę Społeczną

Ciekawa, społeczna inicjatywa w Górze. Powstała tzw. Lodówka Społeczna. Jeśli masz za dużo jedzenia i nie chcesz, aby się zmarnowało to włóż je do lodówki. Na pewno znajdzie sie potrzebujący, który z niej skorzysta.

Żywność, którą zamierzamy schować w lodówce, powinna być zapakowana oryginalnie. Nie może być zepsuta, tylko nadawać się do spożycia. 

Co w przypadku, gdy gospodyni przyrządzi swoje danie i postanowi je w społecznej lodowce umieścić? W takim wypadku należy do opakowania przykleić karteczkę z datą przyrządzenia posiłku. Zarówno płynne potrawy, jak i o charakterystycznym zapachu wkładajmy do szczelnych opakowań.

Proste rozwiązanie, przygotujesz potrawę czy kupisz i umieszczasz w lodówce. Potrzebujący wyciąga i konsumuje. Nigdy nie wiadomo, kiedy znajdziemy się w potrzebie.

(Foto: UMiG Góra)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.