TworzymyGłos Regionu

Ogłoszenie

ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ

mini
Sprzedam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3495 m2, składającą się z dwóch oddzielnych działek, ujętych w planie zagospodarowania przestrzennego miasta pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, lub usługową (MN/U) i częściowo P/U czyli tereny obiektów produkcyjnych lub zabudowy usługowej. Na jednej z działek znajduje się mały domek – altana, budynek ujęty w rejestrze budynków, od krajowej 12 odgrodzony naturalną, zieloną barierą składającą się z wysokich sosen, świerków i jodeł (20 letnie nasadzenia). Jeszcze kilka lat temu działka spełniała rolę rekreacyjnej z wieloma owocowymi drzewami i winogronami. Tył działki obsadzony jest orzechami laskowymi, stanowiącymi wraz z ogrodzeniem z siatki zieloną barierę. Usytuowana jest we Wschowie przy trasie wylotowej Wschowa - Leszno, ul. Daszyńskiego (droga nr 12), w całości ogrodzona. Położona w niedalekiej odległości od miejscowości wypoczynkowych (Boszkowo 16 km, Sława 18km, Lgiń 10 km).
Bliskość jezior, lasów, ale również większych aglomeracji (Poznań, Wrocław, Zielona Góra), oraz wiele funkcji MPZT sprawia, że atutem jest szerokie spektrum możliwości wykorzystania nieruchomości.
Numery działek na mapce 2114/1 (0,1747ha) oraz 2114/2 (0,1748ha).
Cena 262152zł (75zł za m2)
Telefon 785671963

Informacje kontaktowe

Dodał: Elżbieta P.

Email: eprzygoda1@op.pl

Telefon: 785671963

REKLAMA

Najnowsze ogłoszenia

Wiadomości

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.