Zamknij

Góra. Mistrzostwa województwa strażaków w siatkówkę plażową (RELACJA)

16:02, 25.08.2023 SZ Aktualizacja: 16:04, 25.08.2023
Skomentuj Foto: Andrzej Kauch, KP PSP w Górze Foto: Andrzej Kauch, KP PSP w Górze
W dniach 24-25 sierpnia, na boiskach Plażowej Areny w Górze, odbyły się Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego Strażaków PSP w Siatkówce Plażowej. Dwudniowe zmagania zakończyły się emocjonującym finałem i wręczeniem nagród.

Wyniki mistrzostw

Komenda Miejska PSP we Wrocławiu zdominowała rywalizację. Reprezentujący ją st. sekc. Marcin Kot i sekc. Mateusz Kamiński mogą cieszyć się z najwyższego stopnia podium.

Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Powiatowej PSP w Świdnicy, w składzie mł. asp. Piotr Borkowski i st. ogn. Paweł Pituch.

Broniąca honoru Komendy Miejskiej PSP w Zgorzelcu zakończyła zmagania na trzecim miejscu. Ogn. Łukasz Mesjasz i st. sekc. Szymon Szklarz mieli powody do zadowolenia, zdobywając brązowe medale.

Tuż za podium, na czwartym miejscu, znalazła się drużyna z KP PSP w Górze. Skład tej drużyny to st. ogn. Wojciech Skarłubowicz i str. Bartosz Zygmunt.

Uroczyste wręczenie nagród

Wręczenia pamiątkowych dyplomów, pucharów i nagród dokonał Zastępca Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu, bryg. Michał Pięta. W ceremonii asystowali mu Komendant Powiatowy PSP w Górze st. bryg. Krzysztof Panocha i Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala.

Źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Górze
Foto: Andrzej Kauch
(SZ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%