Zamknij

46-latka za kierownicą BMW zdobyła 33 punkty karne

09:53, 20.10.2023 . Aktualizacja: 09:54, 20.10.2023
Skomentuj
Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali 46-letnią kobietę kierującą pojazdem marki BMW za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz jazdę bez uprawnień. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Niechlów.

Nie zatrzymała się do kontroli

W trakcie rutynowych działań, funkcjonariusze z Ogniwa Ruchu Drogowego zauważyli pojazd marki BMW, przekraczający prędkość o 18 km/h. Mimo wydanego sygnału do zatrzymania, kierująca nie zastosowała się do polecenia policjantów. Została jednak zatrzymana po krótkim pościgu, kiedy to zjechała na pobocze i zatrzymała pojazd.

Kierująca bez uprawnień

Po zatrzymaniu, kierującą okazała się 46-letnia mieszkanka powiatu górowskiego. Weryfikacja w systemach policyjnych ujawniła, że kobieta nie posiadała ważnych uprawnień do kierowania. Jej prawo jazdy zostało cofnięte na podstawie decyzji wydanej przez Starostę Górowskiego.

Konsekwencje

Za stwierdzone wykroczenia, policjanci nałożyli na kobietę mandaty w wysokości 400 złotych oraz 33 punkty karne. Kobieta będzie również odpowiadać karnie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, informuje kom. Ariel Bujak z Komendy Powiatowej Policji w Górze.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%