Zamknij

Wakacje z Zespołem Placówek Kultury w Wąsoszu: Wyprawa do Wrocławia (FOTO)

12:59, 09.08.2023 . Aktualizacja: 13:01, 09.08.2023
Skomentuj Źródło: ZPK Wąsosz Źródło: ZPK Wąsosz
8 sierpnia 2023 r., uczestnicy projektu "Młody, bezpieczny mieszkaniec Gminy Wąsosz" wybrali się na wyjątkową wyprawę do Wrocławia. Przygoda rozpoczęła się od wizyty w Port Lotniczy Wrocław, gdzie uczestnicy mieli możliwość zajrzenia w miejsca na co dzień niedostępne dla odwiedzających.

„Zobaczyliśmy jak wygląda kontrola bezpieczeństwa, płyta lotniska. Mieliśmy także niepowtarzalną okazję zobaczyć w akcji robota do zadań specjalnych. Dziękujemy za świetne oporwadzenie i dużą dawkę wiedzy na temat pracy lotniska” - relacjonują pracownicy Zespółu Placówek Kultury w Wąsoszu.

Zabawa w Loopy's World Bielany - Wrocław

Następnie uczestnicy wybrali się do Loopy's World Bielany - Wrocław, gdzie dzieci mogły się wyszaleć w największym w Polsce centrum rozrywki. To miejsce, w którym maluchy mogły zapomnieć o nudzie i spędzić czas pełen emocji i radości.

Projekt "Młody, bezpieczny mieszkaniec Gminy Wąsosz"

Cała wycieczka odbyła się w ramach projektu "Młody, bezpieczny mieszkaniec Gminy Wąsosz", który jest finansowany przez Gminę Wąsosz. Działanie to ma na celu wsparcie młodzieży i dzieci, dając im możliwość rozwijania zainteresowań oraz poznawania nowych miejsc i ludzi.

Źródło: ZPK Wąsosz
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%